1044 m² | Przyjaźń | WZ | Media

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
225 000,00 PLN , Pow. 1 045 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 045 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Przyjaźń , Żukowska
Numer oferty:
CY_S64
Cena za m2:
215,31 PLN
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1044 m², położona w miejscowości Przyjaźń, gmina Żukowo, bezpośrednio przy ul. Żukowskiej.
Działka ma kształt trapezu o wymiarach około 30 × 38 m, jest narożna i dobrze wyeksponowana, co czyni ją ciekawą propozycją zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i prowadzących działalność wykonywaną w miejscu zamieszkania.

Najważniejsze informacje
  • powierzchnia: 1044 m²
  • działka narożna
  • wydane prawomocne Warunki Zabudowy
Media przy granicy działki:
  • energia elektryczna,
  • wodociąg,
  • gaz,
  • kanalizacja po drugiej stronie drogi.
Warunki Zabudowy
Dla nieruchomości wydano decyzję o Warunkach Zabudowy umożliwiającą budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Najważniejsze parametry:
  • powierzchnia zabudowy do 10% powierzchni działki,
  • wysokość budynku do 10 m,
  • szerokość elewacji frontowej do 14 m (±20%),
  • dach dwuspadowy lub wielospadowy o nachyleniu 35-45°,
  • minimalna powierzchnia biologicznie czynna 25%.
  • nieprzekraczalna linia zabudowy od ul. Żukowskiej 12 metrów
Lokalizacja
Działka znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Przyjaźni, około 1,5 km do węzła drogowego zapewniającego szybki dojazd do Gdańska, Gdyni, Trasy Kaszubskiej, Obwodnicy Trójmiasta oraz drogi ekspresowej S7.

Bezpośrednie sąsiedztwo ul. Żukowskiej sprawia, że lokalizacja jest łatwa do odnalezienia i zapewnia bardzo dobrą widoczność.
To propozycja dla osób, które szukają działki z szybkim dojazdem do Trójmiasta i chcą wybudować dom w rozwijającej się części gminy Żukowo.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Cebulscy Nieruchomości - firma działająca od 2010 roku w Baninie. Oferujemy profesjonalne wsparcie w sprzedaży i zakupie nieruchomości.

Pośrednik: Marek Cebulski, licencja zawodowa nr 16825.

Zapewniamy również bezpłatne wsparcie doradców kredytowych, analizę zdolności kredytowej oraz porównanie ofert z różnych banków.

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Cebulscy Nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail